CZK
  • CZK
  • EUR
WOOCS v.1.3.7.1
CZK
  • CZK
  • EUR
WOOCS v.1.3.7.1

Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.numisargo.com jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím při registraci. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po úplném zaplacení kupní ceny. Vyplněním registračního formuláře (první objednávky v rámci internetového obchodu www.numisargo.com), kupující dává Prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.


NÁKUPNÍ ŘÁD

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu, včetně případného dopravného. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením


KVALITA ZBOŽÍ

Veškeré námi prodávané moderní mince a medaile vydávané v kvalitě proof, nebo běžné kvalitě jsou v perfektním stavu, jakékoliv i drobné vady jsou uvedeny v popisu. Stejně tak je uvedeno, zda mince, nebo medaile má, nebo nemá etui a certifikát.
Ostatní staré mince a medaile jsou ve stavu, které vidíte na obrázku, méně viditelé vady jsou popsány v popisu (např. údery na hraně, stopy po oušku apod.). Opotřebení odpovídající stáří a zachovalosti (např. drobné rysky) v popisu neuvádíme. 
Bankovky jsou ve stavu viditelném na obrázku, v popise je navíc uvedena standardním způsobem i zachovalost.


ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

U veškerého námi prodávaného zboží poskytujeme záruku pravosti. U zaslaného zboží má zákazník možnost zboží vrátit do 3 dnů po převzetí zásilky. Forma a způsob převzetí záleží na domluvě mezi prodejcem a zákazníkem.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace uvedené zákazníkem jsou chráněny proti zneužití. Nejsou poskytovány jiným subjektům, nemohou být předmětem obchodu a jejich použití se shoduje s literou zákona o ochraně osobních údajů. Zákazník má také právo kdykoliv zrušit svou registraci v systému a obchodník jej nesmí dále oslovovat a s jeho osobními údaji jakkoliv nakládat.


FOTOGRAFIE PRODÁVANÉHO ZBOŽÍ

Fotografie prodávaného zboží jsou vždy autentické. Ilustrační obrázky se používají pouze pokud se jedná o moderní identické strojově ražené mince (např. dukát Františka Josefa I. ročník 1915, nebo např. pamětní mince ČSR, ČSSR, České republiky, moderní investiční zlaté a stříbrné mince apod.), příp. moderní bankovky ve stavu N.
Veškeré zobrazované fotografie jsou majetkem našeho obchodu. Záměrně nejsou označeny logem obchodu, aby bylo umožněno jejich využití pro soukromé účely, kupříkladu dokumentaci, přílohu odborných prací apod. V takovémto případě, je však nutno uvést v popisu místo původu, tj. celou adresu obchodu www.numisargo.com . Jejich další komerční využití není dovoleno. 

PUNCOVNÍ ZNAČKY


ZÁVĚR

Věříme, že jsme Vás přesvědčili o tom, že nákupy u nás jsou výhodné, bezpečné a rychlé. Pokud však máte jakékoli pochybnosti či připomínky, dejte nám o nich prosím vědět. Všechny Vaše podněty jsou pro nás zdrojem inspirace pro další zkvalitňování našeho obchodu.

PROVOZOVATEL

Provozovatelem obchodu www.numisargo.com je:
ARGO Numismatika
Gergely Gašpár
Vostrovská 1264/11, 160 00, Praha 6-Dejvice
+420 773 025 117
www.numisargo.com, info@numisargo.com
IČ: 03177122
neplátce DPH